İlk Stajyerimiz Ege Çandır’ın veda yazısı

İlk Stajyerimiz Ege Çandır’ın veda yazısı

İlk Stajyerimiz Ege Çandır’ın veda yazısı

Özöğretmen’in ilk stajyeri Ege, bizim için de çok kıymetli gerek bize öğrettikleriyle gerek bizim ona öğrettiklerimizle müthiş bir bilgi alışverişi gerçekleştirdik. Şimdi de onun ağzından bu tecrübeyi dinleyelim.

Birkaç yazma deneyimim oldu ama hiç bu kadar heyecanlanmamıştım. Sevgili Ege Orhan ile tanışmak da işte bu kadar heyecanlıydı. İsim benzerliği , kadınlardan oluşan güçlü bir ekip derken 2 ay hızlıca gelip geçti. Başa dönecek olursak eğer ilk görüşme için planlanan zaman geldi. Beni aldı bir korku “Ya çok başarısız olursam, yapamazsam, yaptığım çalışmalar beğenilmezse..” tabi hemen neler söylemem gerekiyor diye bir gün önceden planladım. (Ama her şey planlandığı gibi gitmeyebiliyor eğer hocanız çok samimi davranıp sizin üzerinizdeki gerginliği almışsa 😊 Sürekli bir yerlere başvuruyor Linkedn’de de geziyordum. Ama bu şekilde başarılı bir ekibe dahil olabileceğimi nerden bilebilirdim. Hele ki Özöğretmen ekibinin canı, değerli hocası “Alev Daşkın” ile birlikte çalışacağımı. Aynı zamanda Gamze hocamdan iş hayatının eksilerini artılarını öğreneceğimi. Egecim -küçük olan stajyer Ege – bu sana abla tavsiyesi olsun dediği her şeyi aklımda tutacağım, her zamanda hatırlayacağım.

Oldukça şanslı hissettiren bu deneyim ve çalışmalarım için önce kendimi tebrik ediyorum çünkü eğitim hayatım dışında kendi işim için attığım ilk adımdı,özgüven kazanmama neden olan çalışmamdı. Meraklı Karga’ da Eğitim Teknolojileri Uzmanı olarak staj yapmak Özöğretmen ailesinin bir parçası olmak nasıl mutlu etmezdi ki beni. Bana ne kadar şanslı olduğumu sevgi ve saygı ile çok güzel işler yapılacağını öğrettin canım ekip. Gözlerimden yaş gelmeden ben gideyim, sizi çok seviyorum yeriniz her zaman özel olacak. Hayatınızda başarılar sizi bulsun.

Sevgilerle Stajyer Ege 😊

Leave a Reply